רפואה סינית

נמאס לך מתרופות? לא רוצה לעבור ניתוח? מחפש/ת פיתרון אחר לבעיות בריאותיות?

ברפואה הסינית תמצא/י תשובות רבות.
oritעולם הרפואה הסינית מבוסס על מאגר עתיק של יֶדע וניסיון אשר נבנה במשך למעלה מ-5,000 שנה. מאגר ידע זה, המכיל תיעוד מסודר של תופעות טבע, סקרים מקיפים של מבנה היקום ומרכיביו, וכן מחקרים מעמיקים על רוח האדם וגופו, הצמיח בסופו של דבר פילוסופיית חיים ייחודית, שהיא המקור לרפואה הסינית המסורתית כפי שאנו מכירים אותה כיום. מדובר בשיטות טיפול ואבחון שונות ומגוּונות, החל באקופונקטורה (דיקור סיני), דרך צמחי מרפא, וכלה בשיאצו ובתזונה נכונה. שיטות טיפול אלו הן חלק ממאגר גדול של כלֵי מרפא, אשר יחדיו יוצרים עוצמה טיפולית – הם גם מונעים את הופעתן של תופעות בריאותיות ומחלות וגם מרפאים אותן משהופיעו.
ארבעה דגשים מרכזיים ברפואה הסינית:
1. מניעה – המרפא הסיני יכול וחייב לזהות תבנית פתולוגית של תהליכים מובילים עוד לפני שהמחלה פורצת. כך יובן מדוע המרפאים הסיניים הקדומים קיבלו שכר כל עוד מטופליהם היו בריאים. אם חלו – היה זה סימן לכך שהמטפל התרשל בתפקידו ולכן לא שולם לו שכר. היכולת למנוע היא כלי חשוב בידי המטפל הסיני אך גם יש קושי בהוכחתה.
2. אנרגיה – רק הרפואה הסינית עושה את הקשר שבין חוזקה של מערכת העיכול וחוזקה של האנרגיה שלפיה מנוהלים ומתוקצבים חיינו. בעזרת חיזוק מערכת העיכול ניתן למנוע התפתחות תנאי סכרת ובד בבד נאפשר לגופנו להתנהל על פי רמות אנרגיה גבוהות במיוחד. כתוצאה מכך יהיה לנו יותר כוח, פחות עייפות, ריכוז גבוה יותר וכוח רב יותר לעשות כל דבר.

3. רפואה טבעית – זוהי רפואה טבעית ורכה במהותה שפועלת לפי המטופל, צרכיו ויכולותיו. המטפל משתמש באנרגיה של המטופל ללא הזרקת חומרים כימיים או אנרגיה מלאכותית. לפיכך אין בדרך כלל שום תופעות לוואי לא רצויות.

4. רפואה בטוחה –  הרפואה הסינית היא בטוחה מאד וללא תופעות לוואי הרסניות.

רפואה סינית מתאימה לטיפול בכל שכבות הגיל וכמעט בכל מחלה (פיזית ונפשית) ופעמים רבות מצליחה במקומות בהם הרפואה הקונבנציונאלית (המערבית) לא נותנת מענה. דרך הטיפול השלם ומגוון שיטות הטיפול הפכו את הרפואה הסינית לרפואה היעילה והבטוחה ביותר בתחומי הרפואה האלטרנטיבית / רפואה משלימה.

טיפול ברפואה סינית מתאים לכל סוגי המחלות מכיוון שהטיפול הוא באדם ולא במחלה, כאשר המטופל יגיע לאיזון מבחינה פיזית ונפשית המחלה תחלוף מאליה. ההיסטוריה המפוארת של הרפואה הסינית בשילוב עם מחקרים מערביים מודרניים מצביעים על יעילות הטיפול, בין השאר, בפתולוגיות הבאות : כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי ראש, מיגרנה, דלקת פרקים, כאבי צוואר, כאבי ברכיים, דורבן,טניס אלבו, תסמונת התעלה הקרפלית, כתף קפואה, פציאליס, שיקום לאחר אירוע מוחי, סוכרת, יתר לחץ דם, טחורים, פיסורה, שלשול ועצירות כרוניים, דלקת בדרכי השתן, קנדידה, הליקובקטר פילורי, חולשה של מערכת החיסון, אסטמה, תסמונת העייפות הכרונית, אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, דלקות אוזניים, דלקות גרון, גיל המעבר, כאבי מחזור, שחלות פוליציסטיות, בעיות פריון נשים וגברים, היפוך עובר, הפרעות שינה, חרדות, דיכאון ועוד.

אחד החששות הגדולים שיש למי שפונה לרפואה סינית, הוא מיעילות הטיפול.
אולם אפקטיביות הטיפול נמדדת בצורה מיידית וברורה. הכאב  מופחת או נמוג במהרה, השלווה מחליפה את הלחץ והתסכול ואי הוודאות נעלם.
תופעה זו מתרחשת שוב ושוב עם מטופלים רבים.

אשמח לעזור גם לך,

התקשר/י עכשיו: 054-7842990 אורית הרטום.